Reklamní pivní sprchový gel 250 ml v krabičceReklamní pivní sprchový gel 250 ml v krabičce
Reklamní pivní sprchový gel 250 ml v krabičce
Reklamní pivní sprchový gel 250 ml v krabičce

Reklamní sprchový gel 250 ml v krabičce

Reklamní sprchový gel 250 ml s etiketami i potiskem krabičky plně ve vašem designu.

Minimální odběr 200 ks/ druh. Vyrobeno v ČR.

Popis

 

Obal:

Lahev 250 ml, PET - transparentní

Víčko plastnové šroubovací - stříbrné s klipem, stříbrné bez klipu

Krabička - plně barevný potisk v designu klienta.Můžete vybírat z náplní sprchových gelů:

 

Výroba sprchového gelu s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit jakýkoli text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Váš klient získá praktický a užitečný dárek, který si bude jistě pamatovat. Při využití čiré náplně sprchového gelu (např. se sportovní vůní) a speciálního tisku etiket, můžete využít velmi zajímavý 3D efekt, tj. motiv natištěný na zadní etiketě, který je vidět přes tekutinu gelu!

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení. Grafiku zpracuje naše grafické studio nebo nám můžete dodat tisková data i vy. Požadavky na zpracování vám zašleme na email.

Sprchový gel je balený v krabičce, na které je dostatek místa pro vaše reklamní sdělení. Nabízíme i možnost dodaní krabičky s přední částí odklopnou, jako je obálka knihy. Na vnitřní stranu obálky je možné umístit reklamní text, informace o firmě atd.  Jde o zajímavé a velmi atraktivní provedení.

Neváhejte nás kontaktovat! Vaši poptávku rádi zpracujeme a zašleme vám konkrétní nabídku dle vašich požadavků.