Dárkové balení kosmetika - Blue Flower - sprchový gel a toaletní mýdloDárkové balení kosmetika - Blue Flower - sprchový gel a toaletní mýdlo

Reklamní dárkové balení - Blue flower - sprchový gel + mýdlo

Reklamní kosmetické dárkové balení s extraktem mořské řasy a příjemnou vůní - sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g.

Vyrobeno v ČR.

Popis

 

Složení dárkového balení:

Dárkové balení Blue Flower - sprchový gel 200 ml + ručně vyráběné mýdlo

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Toaletní mýdlo 30 g - ručně vyráběné toaletní mýdlo s příjemnou vůní. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Potisk:

  1. Dárkové balení opatříme vaším logem. 
  2. nebo vytvoříme etikety plně ve vašem designu. Na krabičku a etikety je možné umístit jakýkoli text, např. představení vašich produktů nebo firmy, fotografie vašeho provozu atd. Spolu s reklamním sdělením získá klient velmi užitečný dárek v podobě kvalitních kosmetických produktů. 

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické zpracování etiket naším grafickým studiem je za příplatek, který bude fakturován podle počtu návrhů. Grafiku nám můžete dodat i vy, požadavky na zpracování vám zašleme na email.

Neváhejte nás kontaktovat! Vaši poptávku rádi zpracujeme a zašleme vám nabídku.

Reklamní dárkové balení - Riding a bicycle - sprchový gel + mýdloReklamní dárkové balení - Victorian style - sprchový gel + mýdlo
Zpět na: dámské dárkové sady