Dárkové balení kosmetika - Coffee - sprchový gel a toaletní mýdloDárkové balení kosmetika - Coffee - sprchový gel a toaletní mýdlo

Reklamní dárkové balení - Coffee - sprchový gel + mýdlo

Reklamní kosmetické dárkové balení s kofeinem a olivovým olejem - sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g.

Vyrobeno v ČR.

Popis

 

Složení dárkového balení:

Dárkové balení Coffee - sprchový gel 200 ml + ručně vyráběné mýdlo - s kofeinem

Krémový sprchový gel s kofeinem a olivovým olejem 200 ml. Sprchový gel využívající nejnovější poznatky o působení kofeinu v kosmetice. Je vhodný k mytí celého těla. Obsahuje kosmetický olej z oliv (Olea Europaea) a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky při mytí a zanechává ji hebkou a jemnou a v dobré kondici.

Toaletní mýdlo 30 g - ručně vyráběné toaletní mýdlo s příjemnou vůní. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Potisk:

  1. Dárkové balení opatříme vaším logem. 
  2. nebo vytvoříme etikety plně ve vašem designu. Na krabičku a etikety je možné umístit jakýkoli text, např. představení vašich produktů nebo firmy, fotografie vašeho provozu atd. Spolu s reklamním sdělením získá klient velmi užitečný dárek v podobě kvalitních kosmetických produktů. 

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické zpracování etiket naším grafickým studiem je za příplatek, který bude fakturován podle počtu návrhů. Grafiku nám můžete dodat i vy, požadavky na zpracování vám zašleme na email.

Neváhejte nás kontaktovat! Vaši poptávku rádi zpracujeme a zašleme vám nabídku.

Dárkové balení - Wine Spa - sprchový gel + šampon + sůl + mýdloDárkové balení - cannabis - sprchový gel + šampon
Zpět na: unisex dárkové sady