Tyto stránky používají cookies
Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
×
Reklamní tělové mléko 200 mlReklamní tělové mléko 200 ml
Reklamní tělové mléko 200 ml
Reklamní tělové mléko 200 ml
Reklamní tělové mléko 200 ml

Reklamní tělové mléko 200 ml

Reklamní tělové mléko 200 ml s etiketou plně ve vašem designu. Vybírat můžete z druhů - levandule, konopí, růže, med a kozí mléko a kokos. Velice kvalitní kosmetický reklamní dárek pro vaše klienty.

Popis

 

Obal:

Lahev 200 ml, PET - transparentní

Víčko - klipové, stříbrné

Můžete vybírat z náplní tělových mlék:

  • cannabis - s konopným olejem
  • levandule - s olivovým olejem a extraktem z bylin
  • růže - s extrakty šípku a květů růže
  • med a kozí mléko - s extrakty z medu a kozího mléka
  • kokos - s kokosovým olejem

Potisk:

Cena zahrnuje výrobu sprchového gelu s etiketami 100% ve vašem designu. Na etikety je možné umístit jakýkoli text, logo, obrázek firmy nebo vašich produktů. Váš klient získá praktický a užitečný dárek, který si bude jistě pamatovat.

Tisk etiket provádíme plně barevný v CMYK na plastovou folii. Před realizací zakázky vám bude zaslán náhled výrobku a etiket k finální korektuře. Výrobu zahájíme až po vašem odsouhlasení.

Grafické zpracování etiket naším grafickým studiem je za příplatek 500 Kč bez DPH/návrh, který bude fakturován podle počtu návrhů. Grafiku nám můžete dodat i vy, požadavky na zpracování vám zašleme na email.

Neváhejte nás kontaktovat! Vaši poptávku rádi zpracujeme a zašleme vám konkrétní nabídku dle vašich požadavků.

×

TOP